Lithuania (KKL) vs Belarus (НБЛ) - 80:89

Kaunui nepavyko atsilaikyti prieš Baltarusijos atstovus

Penktosiose turo rungtynėse susitiko dvi pirmąsias rungtynes Vilniuje pralaimėjusios komandos. Kauno (KKL) komanda lygioje kovoje po pratęsimo turėjo pripažinti Rygos pranašumą, o minskiečiai neatsilaikė prieš Kijevo šturmą antroje rungtynių pusėje. Visgi, daug jėgų išeikvojusios komandos buvo pasiryžusios išvengti dviejų pralaimėjimų vieno turo metu ir žiūrovams padovanojo gražų krepšinio spektaklį.

Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli vienodo pajėgumo komandų kova, kuomet dažnai keitėsi pirmaujanti ekipa. Antrajame ketvirtyje Kaunas kiek pabėga į priekį - 29:21. Kėlinuko pabaigoje KKL krepšininkai įsivelia į chaotišką baltarusiams palankų jėgos krepšinį ir jų persvara pradeda tirpti - 38:34. Prieš ilgąją pertrauką šešių taškų Baltarusijos atstovų deficitas - 43:37.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai vis dažniau pradeda strigti tankiame Baltarusijos priekinės linijos rankų miške. Tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai iš Baltarusijos užsidirbdama techninę pražangą, leisdmami Kaunui atitrūkti šešiais taškais. Paskutinis ketvirtis žadėjo bekompromisę kovą, nes prieš jį vos vieno taško persvara kauniečių pusėje – 54:53.

Pirmiesiems sėkmė lemiamo ketvirčio metu nusišypso kauniečiams, kurie padidina atotrūkį iki keturių taškų. Tačiau netrukus aukščiausias Baltarusijos rinktinės žaidėjas Denis Vrublevski atriša tinklelį taikliu tritaškiu ir rezultatas tampa lygus - 64:64. Po šio aukštaūgio akibrokšto seka dar trys baltarusių tolimosios artilerijos tritaškiai, po kurių kauniečiai besivejančių rogėse - 73:67. Likus žaisti 1:49 baltarusiai atkakliai artėja prie dviženklės persvaros. O galutinį tašką rungtynėse deda, dar vieną tritaškį pataikydamas turo Minske naudingiausias žaidėjas Spartak Pogrebnev. Šeši tritaškai lemiamo ketvirčio metu palaidoja kauniečių viltis iš Vilniaus išsivežti bent vieną pergalę – 80:89. Šia pergale bene labiausiai džiaugėsi Baltarusijos komandos treneris lietuvis Modestas Banevičius, gyvenantis Minske ir aktyviai puoselėjantis šios sporto šakos populiarumą kaimyninėje šalyje.

Kauniečių trenerio interviu: "Rungtynės vyko gana lygiai, tačiau paskutinio kėlinuko pabaigoje neapsigynėme nuo jų netikėtų tritaškių metimų, jie pataikė pačiu lemiamu momentu, ir pasivyti jau nebeliko laiko. Ši baigtis tikrai buvo netikėta, nes mes tikrai jautėmės neblogai ir tikėjomės laimėti, bet šį kartą fortūna nusisuko nuo mūsų komandos. Manau ateityje antra kartą mums pavyks geriau sukovoti su šia komanda.".

2012 vasario 12 d., sekmadienis 15:34. Skaityta: 1568
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu