Tvarkaraštis

2019 gegužės 30 d., ketvirtadienis: Olympic Palace, University St, T'bilisi 0186, Georgia

11:00Tegra (Lithuania)Vieta: 5, W/L: 1/1vsYou're On (Москва Россия)Vieta: 6, W/L: 1/1

2019 gegužės 30 d., ketvirtadienis: Olympic Palace University St, T'bilisi 0186, Georgia

12:30Kauno krepšinio lyga (Lietuva)Vieta: 4, W/L: 1/1vsМГУ им. Ломоносова (Москва Россия)Vieta: 2, W/L: 2/0
14:00Rumba/LSPA (Latvija)Vieta: 1, W/L: 2/0vsHöganäs (Sverige)Vieta: 7, W/L: 0/2
15:30Tbilisi Amateur Team (Georgia)Vieta: 8, W/L: 0/2vsKlaipėdos „Gobana“ – „Urbovitos lyga“ (Lietuva)Vieta: 3, W/L: 1/1
16:002AW/L: 0/0vs3BW/L: 0/0
17:302BW/L: 0/0vs3AW/L: 0/0
19:001AW/L: 0/0vs4BW/L: 0/0
20:301BW/L: 0/0vs4AW/L: 0/0

2019 gegužės 31 d., penktadienis: Olympic Palace University St, T'bilisi 0186, Georgia

11:00(1A-4B)WinnerW/L: 0/0vs(3A-2B)WinnerW/L: 0/0
12:30(1B-4A)WinnerW/L: 0/0vs(3B-2A)WinnerW/L: 0/0
14:00(1A-4B)LostW/L: 0/0vs(3A-2B)LostW/L: 0/0
15:30(1B-4A)LostW/L: 0/0vs(3B-2A)LostW/L: 0/0

2019 birželio 1 d., šeštadienis: Olympic Palace University St, T'bilisi 0186, Georgia

11:00Challenge Cup Small FinalW/L: 0/0vsChallenge Cup Small FinalW/L: 0/0
12:30Challenge Cup Biggest FinalW/L: 0/0vsChallenge Cup Biggest FinalW/L: 0/0
14:00IABL Small FinalW/L: 0/0vsIABL Small FinalW/L: 0/0
15:30IABL Biggest FinalW/L: 0/0vsIABL Biggest FinalW/L: 0/0

2018 lapkričio 17 d., šeštadienis: Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centras, Dariaus ir Girėno g. 10, Klaipėda, Lietuva

10:30Klaipėdos „Gobana“ – „Urbovitos lyga“ (Lietuva)84vs60Kauno krepšinio lyga (Lietuva)Plačiau »
12:15МГУ им. Ломоносова (Москва Россия)89vs68Tbilisi Amateur Team (Georgia)Plačiau »
14:00You're On (Москва Россия)107vs102Höganäs (Sverige)Plačiau »
15:45Klaipėdos „Gobana“ – „Urbovitos lyga“ (Lietuva)62vs74МГУ им. Ломоносова (Москва Россия)Plačiau »
17:30Rumba/LSPA (Latvija)88vs59You're On (Москва Россия)Plačiau »

2018 lapkričio 17 d., šeštadienis: Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centras, J.Janonio g. 9, Gargždai, Klaipėdos rajonas

13:30Rumba/LSPA (Latvija)106vs92Tegra (Lithuania)Plačiau »
15:30Kauno krepšinio lyga (Lietuva)102vs79Tbilisi Amateur Team (Georgia)Plačiau »
17:00Tegra (Lithuania)94vs82Höganäs (Sverige)Plačiau »
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu