Lithuania (VKL) vs Russia (КГБТР) - 122:69

VKL Rinktinė be jokių sunkumų 122:69 sutriuškina Sankt Peterburgo komandą iš Rusijos ir IABL Kauno turą baigia 2 pergalėmis bei 1 pralaimėjimu

Po pralaimėjimo KKL rinktinei vilniečiai siekė ši etapą užbaigti pergale prieš turnyro autsaiderius Sankt Peterburgo krepšinio mėgėjus (Rusija). Sutriuškinusi svečius VKL rinktinė į savo sąskaitą įsirašė jau 6 – ąją pergalę.

Rungtynės prasideda greitu Dainiaus Novicko tritaškiu, dvitaškiu bei taiklia bauda. Aktyvios gynybos bei greito puolimo dėka po trijų minučių vilniečiai pirmauja jau 14:2. Rusai paprašo minutės pertraukėlės, tačiau daugiau tam, kad šokėjos galėtų pralinksminti žiūrovus. VKL toliau negaili savo varžovų ir sėkmingu bei rezultatyviu žaidimu didina persvarą. Įpusėjus pirmajam kėliniui – 23:4. Tuomet VKL rinktinės žaidėjai ima žaisti žiūrovams gynyboje nebedėdami didelių pastangų, tačiau vis vien buvo aišku, jog vilniečiai visa galva pranašesni. Po pirmojo kėlinio triuškinantis skirtumas – 38:11.

Antrąjį kėlinį vilniečiai pradeda nauju penketu su treneriu Arūnu Umbrasu priešakyje, kuris taip pat nusprendė parodyti savo sugebėjimus krepšinio aikštelėje. Agresyviu prasiveržimu išprovokavęs varžovų pražangą, A. Umbrasas stoja mesti baudų metimų, kurie, deja, nepasiekia tikslo...Tačiau VKL treneris, nubėgęs į greitąjį puolimą, gauna perdavimą per visą aikštelę ir, padaręs klaidinantį judesį, pelno pirmuosius savo karjeros taškus žaidžiant už VKL rinktinę. Už kelių akimirkų galingu dėjimu žiūrovus pradžiugina Tadas Lukša. Naudodamiesi menka vilniečių gynyba Rusijos atstovai sparčiau pelno taškus – likus 4 minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas 55:26, o po dviejų kėlinių įtikinama VKL persvara – 68:26.

Trečiajame ketvirtyje rungtynės tapo tarsi parodomosios – netrūko efektingų metimų, gražių prasiveržimų ir gausybės taškų. Įpusėjus kėliniui rusai šiek tiek priartėja – 82:45. Lukas Bankieta perima kamuolį ir greitajame puolime jį įgrūda per varžovų žaidėją. Aikštelėje vėl pasirodo žiūrovus iš vietų pakeliančios šokėjos. Po trijų kėlinių – 98:49.

Paskutinis kėlinys prasideda VKL trenerio Arūno Umbraso pelnytu 100 – uoju tašku. Dariaus Kibildžio prasiveržimas bei perdavimas po krepšiu įkertančiam Tadui Lukšai baigiasi pastarojo galingu dėjimu (105:57). Šių rungtynių didvyris A. Umbrasas toliau drasko varžovų gynybą po puikaus reido pelnydamas du lengvus taškus iš po krepšio. Po idealaus Dariaus Kibildžio pakabinto kamuolio virš lanko dar vieną dėjimą sirgaliams padovanoja Tadas Lukša. Dainius Novickas paprašo eilinės minutinės pertraukėlės tam, kad į aikštelę vėl galėtų išbėgti dailiosios šokėjos, po pasirodymo susilaukusios gausybės aplodismentų. Rungtynės baigiasi įspūdinga VKL rinktinės pergale – 122:69.

2012 kovo 13 d., antradienis 12:43. Skaityta: 1457
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu