Dainius NovickasVidutiniškai: 20,57 / 7 rungtynėsNaudingumo koeficientas
Виталий ПетровVidutiniškai: 22,00 / 2 rungtynės
Dainius NovickasVidutiniškai: 21,71 / 7 rungtynėsPelnyta taškų
Виталий ПетровVidutiniškai: 21,50 / 2 rungtynės
Ignas JuškevičiusVidutiniškai: 9,40 / 5 rungtynėsAtkovoti kamuoliai
127
Александр ШелеховVidutiniškai: 3,50 / 10 rungtynės
Lukas Bankieta (vid.: 2,00 / 6 rungtynės)Darius Kibildis (vid.: 5,67 / 3 rungtynės)Rezultatyvūs perdavimai
65
Андрей БелыхVidutiniškai: 1,00 / 6 rungtynės
Lukas Bankieta (vid.: 1,00 / 6 rungtynės)Dainius Novickas (vid.: 1,71 / 7 rungtynės)Karolis Bliūdžius (vid.: 0,50 / 4 rungtynės)Perimti kamuoliai
23
Андрей Белых (vid.: 0,50 / 6 rungtynės)Александр Шелехов (vid.: 1,50 / 10 rungtynės)Виталий Петров (vid.: 2,50 / 2 rungtynės)

Po pralaimėjimo KKL rinktinei vilniečiai siekė ši etapą užbaigti pergale prieš turnyro autsaiderius Sankt Peterburgo krepšinio mėgėjus (Rusija). Sutriuškinusi svečius VKL rinktinė į savo sąskaitą įsirašė jau 6 – ąją pergalę. Rungtynės prasideda greitu Dainiaus Novicko tritaškiu, dvitaškiu bei taiklia bauda. Aktyvios gynybos bei greito puolimo dėka po trijų minučių vilniečiai pirmauja jau 14:2. Rusai paprašo minutės pertraukėlės, tačiau daugiau tam, kad šokėjos galėtų pralinksminti žiūrovus. VKL toliau negaili savo varžovų ir sėkmingu bei rezultatyviu žaidimu didina persvarą. Įpusėjus pirmajam kėliniui – 23:4. Tuomet VKL rinktinės žaidėjai ima žaisti žiūrovams gynyboje nebedėdami <...>