Poland (LŚ) vs Ukraine (ЛМ) - 64:89

Lenkija (Sopot) - Ukraina (Kyiv) 64 : 89

Vienos iš dviejų pirmųjų varžybų šeštadienį ryte vyko tarp Lenkijos ir Ukrainos mėgėjų lygos rinktinių. Šios rungtynės buvo pirmoji šių komandų tarpusavio dvikova šiame reguliariajame sezone, taigi, nenuostabu, kad abi komandos norėjo įrodyti savo pranašumą. Ko gero, kad Lenkijai šios rungtynės turėjo didesnę prasmę, nes pastaroji komanda dar neturėjo nė vienos pergalės šį sezoną. Tačiau, kad pasiekti tą pirmąją pergalę, vos aštuonių Lenkijos rinktinės narių laukė sunki dvikova prieš pilnos sudėties Ukrainos komandą.

Pirmąjį kėlinį kiek galingiau pradėjo Ukrainos komandą, nuo pat pirmųjų minučių šovusi į priekį rezultatu 15:5. Šio spurto iniciatoriai buvo R.Dmitrenko ir A.Borisenko, kartu surinkę net 11 pirmojo kėlinio taškų. Visgi, atitinkamą atsaką buvo paruošę ir Lenkijos žaidėjai, antroje kėlinio pusėje sustygavę savo gynybą bei, vedami B.Dzierzynski ir M. Krakowiak, beveik atstatė status quo. Po pirmojo ketvirčio vyrauja apylygis žaidimas, o rezultatas – 12:15, priekyje – Ukraina.

Antrajame kėlinuke gana stipriai padidėjo žaidimo tempas, o išnaudoję tai, bei dominuodami po krepšiu savo pranašumą pradėjo demonstruoti Ukrainos ekipa. Daugelis ukrainiečių atakų baigdavosi lengvais taškais po krepšiu, o ir nesėkmės atveju ekipos aukštaūgiai kartodavo metimus iki kol metimai pasiekdavo tikslą. Ukrainos komanda į priekį pastebimiausiai vedė V.Savcenko ir A.Razev. Taip pat, pastarasis gynėjas per kėlinį neprametė nė vieno metimo ir buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas po pirmosios pusės. Taigi, po pirmųjų dviėjų kėlinių Ukraina pilnai išnaudoja savo pavojingiausius ginklus ir toliau veda rungtynes rezultatu - 30:44.

Trečiame kėlinyje žaidimas abiejų komandų gretose vėl keitėsi. Pailsėjusios kipos vėl pradėjo demonstruoti kibesnę gynybą bei strateginį ir lėtą žaidimą. Visgi, vienas dalykas aikštėje nesikeitė – Ukraina ir toliau dominavo po krepšiais ir daugelį savo taškų rinkosi metimais iš po krepšio. Neturėdami rimtos jėgos po krepšiu ir esant tokiai stipriai persvarai Lenkijos komanda stipriai nukentėdavo ir puolime ir gynyboje, bei per kėlinį įmetė vos 10 taškų. Tuo tarpu, Ukraina nors ir kiek atsipalaidavusi, toliau didina savo persvarą ir padaro ją triuškinačia. Po trijų ketvirčių rezultatas – 40:62.

Ketvirasis kėlinukas abiem komandom buvo tik formalumas. Ekipos atsipalaidavo gynyboje ir labiau žaidė savo malonumui bei taškų kiekiui padidinti. Vyraujant tokiam žaidimui, Lenkijos ekipa kiek atsigavo ir pradėjo pataikyti po gana šalto trečiojo kėlinuko. Visgi, dar geriau sėkėsi Ukrainos komandai, kurios žaidėjai tiesiog siautėjo puolime. Vienu metu ukrainiečių persvara buvo išaugusi iki 31 taško (87:56), visgi, per likusias dvi minutes Lenkijos komanda spurtavo 8:2 ir kiek apmažino persvarą prieš finalinę seriją. Po gana lengvos dvikovos Ukraina įrodė savo pranašumą prieš Lenkijos komandą. Galutinis rungtynių rezultatas – 89:64.

2014 sausio 19 d., sekmadienis 15:05. Skaityta: 1498
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu