Belarus (НБЛ) vs Lithuania (VKL) - 65:118

"Lietuvos (VKL)" komanda nepaliko jokių vilčių "Baltarusijos (NBL) ekipai

Kauno energijos sporto salėje įvyko Europos krepšinio mėgėjų lygos rungtynės, kuriose susitiko "Lietuvos (VKL)" ir "Baltarusijos (NBL)" komandos. Ekipų keliai jau kartą buvo susikirtę ir tada įtikinamą pergalę rezultatu 101:73 buvo iškovoję svečiai iš Baltarusijos, tačiau šiandien lietuviai į rungtynes atvyko su stipriai pasikeitusia sudėtimi, tuo tarpu "Baltarusija (NBL)" turėjo rimtų nuostolių - pusė jų žaidėjų "užstrigo" muitinėje. Kaip ir buvo galima tikėtis, "Lietuva (VKL)" be didesnio vargo įveikė varžovus rezultatu 118:65 (34:12; 22:18; 28:12; 34:23) ir pasiekė 5 laimėjimą per 7 žaistus susitikimus, tuo tarpu "Baltarusija (NBL)" pasiliko su 3 pergalėmis po 5 bandymų.

Pirmojo kėlinio pradžioje aikštelėje vyravo apylygis krepšinis (8:7 "Baltarusijos (NBL)" komandos naudai), tačiau tada "Lietuva (VKL)" spurtavo net 22:2 ir gerokai nutolo (29:10), o po pirmųjų 10 kovos minučių rezultatas šiam rungtynių momentui tapo triuškinantis (34:12).

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas dar labiau padidėjo "Lietuvos (VKL)" naudai (44:15), tačiau antroje ketvirčio dalyje Baltarusijos atstovams pavyko ne tik kad pristabdyti varžovus, bet netgi šiek tiek ir sumažinti savo deficitą - prieš didžiąją pertrauką vilniečių pranašumas siekė 26 taškus (56:30).

Trečiajame kėlinyje "Lietuva (VKL)" vėl rungtyniavo praktiškai nesustabdomai, tad skirtumas ėmė sparčiai augti vilniečių naudai, o prieš paskutinį ketvirtį lietuviai pirmavo dvigubu skirtumu (84:42).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, tačiau ir jį rezultatu 34:23 laimėjo "Lietuva (VKL)", o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo daugiau nei užtikrintą lietuvių pergalę rezultatu 118:65.

Nugalėtojus į pergalę vedė M.Girnius (28 taškai), T.Lukša (17 taškų), L.Bankieta (16 taškų), I.Juškevičius (12 taškų, 11 atk. kam.), D.Kibildis (12 taškų) ir D.Novickas (10 taškų).

"Baltarusijos (NBL)" komandoje pastebimiausi buvo D.Dmitriuk (28 taškai, 14 atk. kam., 10 išpr. praž., 37 naud. balai), Ž.Savin (15 taškų) ir P.Žedik (10 taškų).

2012 kovo 10 d., šeštadienis 00:31. Skaityta: 1954
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu