Ukraine (ЛМ) vs Belarus (НБЛ) - 65:57

Ukraina turėjo vargo prieš tankią Baltarusių gynybą

Baltarusijos (2/0) ir Ukrainos (4/0) komandų akistata – tvirtai sudėtų vyrų kova dėl pirmos vietos MLBL lygos turnyrinėje lentelėje. Prieš šias rungtynes abi komandos dar nebuvo patyrusios pralaimėjimo kartėlio.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių įsivyrauja grubus kontaktinis žaidimas, kuomet komandoms niekaip nesiseka pelnyti taškų. Sužaidus pirmąsias aštuonias rungtynių minutes minskiečiai priekyje - 4:3. O po dar kelių sėkmingų prasiveržimų ir vieno tritaškio kėlinuko pabaigoje minskiečiai atsiplešia – 12:6.

Antrajame ketvirtyje Baltarusijos priekinė linija nepalieka vilčių galingiesiems Kijevo aukštaūgiams bei dar labiau padidina atotrūkį – 19:10.

Trečiajame kėlinuke Ukrainos komanda prisitaiko prie grubaus baltarusių žaidimo bei pagerina pataikymą iš vidutinių distancijų. Besibaigiat trečiajam ketvirčiui absoliutūs turnyro lyderiai išlygina rezultatą - 39:39. Vis dėlto paskutinės atakos metu ukrainiečių lyderis Aleksandr Rychliuk pelno dvitaškį ir suteikia šiai nedidelį psichologinį pranašumą prieš lemiamą ketvirtį.
Lemiamo ketvirčio metu A. Rychliuk tęsia asmeninį pasirodymą bei pelno dar keturis taškus be atsako. Netrukus Ukrainos gretose rankos atsiriša ir kitam aukštaūgiui snaiperiui Sergej Myrzak. Pagerėjęs komandos lyderių žaidimas išbudina visą komandą, kuri žaisdama racionaliau lemiamo ketvirčio metu laimi rungtynes – 65:57.

2012 vasario 12 d., sekmadienis 15:33. Skaityta: 1401
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu