Arena: Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos filialas, Vytenio g. 6/23, Vilnius LT-03113

Komandų lyderiai

Ukraine (ЛМ)vsBelarus (НБЛ)
Александр РыхлюкVidutiniškai: 24,33 / 9 rungtynėsNaudingumo koeficientas
2411
Дмитрий Дмитрук (vid.: 16,67 / 9 rungtynės)Спартак Погребнёв (vid.: 7,00 / 10 rungtynės)
Тарас КметюкVidutiniškai: 12,00 / 10 rungtynėsPelnyta taškų
2111
Дмитрий ДмитрукVidutiniškai: 13,78 / 9 rungtynės
Александр РыхлюкVidutiniškai: 10,33 / 9 rungtynėsAtkovoti kamuoliai
107
Дмитрий Тумашик (vid.: 4,78 / 9 rungtynės)Андрей Шамов (vid.: 6,60 / 10 rungtynės)
Сергей Кошевой (vid.: 1,50 / 10 rungtynės)Тарас Кметюк (vid.: 3,00 / 10 rungtynės)Rezultatyvūs perdavimai
33
Максим Радчук (vid.: 2,56 / 9 rungtynės)Денис Врублевский (vid.: 3,20 / 10 rungtynės)
Александр РыхлюкVidutiniškai: 1,56 / 9 rungtynėsPerimti kamuoliai
44
Спартак ПогребнёвVidutiniškai: 1,20 / 10 rungtynės
Александр РыхлюкVidutiniškai: 2,56 / 9 rungtynėsIšprovokuotos pražangos
94
Спартак Погребнёв (vid.: 1,00 / 10 rungtynės)Денис Врублевский (vid.: 1,50 / 10 rungtynės)

Baltarusijos (2/0) ir Ukrainos (4/0) komandų akistata – tvirtai sudėtų vyrų kova dėl pirmos vietos MLBL lygos turnyrinėje lentelėje. Prieš šias rungtynes abi komandos dar nebuvo patyrusios pralaimėjimo kartėlio. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių įsivyrauja grubus kontaktinis žaidimas, kuomet komandoms niekaip nesiseka pelnyti taškų. Sužaidus pirmąsias aštuonias rungtynių minutes minskiečiai priekyje - 4:3. O po dar kelių sėkmingų prasiveržimų ir vieno tritaškio kėlinuko pabaigoje minskiečiai atsiplešia – 12:6. Antrajame ketvirtyje Baltarusijos priekinė linija nepalieka vilčių galingiesiems Kijevo aukštaūgiams bei dar labiau padidina atotrūkį – 19:10. Trečiajame kėlinuke Ukrainos <...>