Naujienos

Ketvirtojo IABL sezono čempionai - Ukrainos rinktinė

Birželio mėn. 12d. Finišavo Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos (IABL) ketvirtosios pirmenybės. Finalinis etapas vyko Adrijos jūros pakrantėje, Slovėnijos kurorte Portorože.

Po pusfinalio rungtynių paaiškėjo kad finale varžysis pernai metų čempionai Ukrainos rinktinė ir KKL rinktinė, sudaryta „Sporto manijos“ komandos pagrindu.

Finale užvirė atkakli kova, ir kiek geriau sekėsi kauniečiams, tačiau antroje rungtynių pusėje į priekį išsiveržę Ukrainos atstovai nebeišleido iniciatyvos iki pat rungtynių pabaigos ir nugalėjo rezultatu 93:80.

Reguliaraus sezono nugalėtojai kauniečiai buvo arti tikslo pirmą kartą nukarūnuoti pastovius IABL čempionus, tačiau dėl poilsio trūkumo po pusfinalio rungtynių, nusileido varžovams iš Ukrainos. Trečiąja vietą užėmė vilniečiai „Tegros“ komanda.

Jau rudenį prasidės penktasis IABL čempionatas, kuriame galbūt prisijungs naujų komandų ir išsiplės pirmenybių geografija.

2015 liepos 10 d., penktadienis 12:12. Skaityta: 1619
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu