Naujienos

Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos IABL 2023/2024 metų čempionato Rygos turo taurės čempionais tapo Rygos „Rumba VEF / LSPA“ komanda iš Latvijos

2024m. Sausio 20d. po ilgos pertraukos atsinaujino Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos čempionatas. Į turą Rygoje susirinko kovoti keturios komandos iš Lietuvos ir Latvijos.

Pirmame pusfinalyje susitiko Rygos „Rumba VEF / LSPA“ (Latvija) ir Šiaulių iš Lietuvos komandos. Pirma rungtynių pusė vyko apylygiai, tačiau vėliau šeimininkai iš Rygos pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę rezultatu 93:72.

Kita pusfinalyje susikovė Rygos „Binders“ (Latvija) ir Kauno KKL (Lietuva) komandos. Rungtynių scenarijus vyko kaip ir pirmame pusfinalyje, tačiau šį kartą pergalę iškovojo svečiai iš Lietuvos, nugalėdami varžovus rezultatu 84:57.

Dėl III vietos susitiko pralaimėjusios pusfinaliuose komandos tai Rygos „Binders“ (Latvija) ir „Šiauliai“ (Lietuva). Aikštelėje užvirė atkakli kova, tačiau antroje rungtynių pusėje Šiaulių komandos žaidėjai išsaugoję daugiau jėgų, palaužė varžovus iš Latvijos bei pasiekė pergalę rezultatu 89:69 ir iškovojo IABL Rygos taurės turnyro III-ąją vietą.

Dėl Rygos turo čempionų titulo susikovė Rygos „Rumba VEF / LSPA“ (Latvija) ir Kauno KKL (Lietuva) komandos. Latvijos krepšininkai nuo pat pradžių išsiveržė į priekį nes turėjo ilgesnį atsarginių suolelį, tačiau kauniečiai parodė tikrąjį kovotojų charakterį ir baigiantis rungtynės sumažino skirtumą nuo minus 15 iki minus 2 taškų. Viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, kurias geriau sužaidė šeimininkai ir šventė pergalę rezultatu 96:92.

Po rungtynių visos komandos susirinko į vakaronę bei smagiai praleido laiką. Komandos sutarė kad toliau tęs čempionatus ir bus stengiamasi pritraukti daugiau komandų iš kitų šalių. Sekantis turas numatytas Lietuvoje. Apie tai bus anonsuota vėliau.

2024 vasario 2 d., penktadienis 13:11. Skaityta: 56
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu