Naujienos

VKL rinktinė Rygoje - Visos naujienos apie VKL rinktinę dvikovoms pasibaigus

Šeštadienį Rygos priemiestyje - Saulkrasti miestelyje įvyko antrasis MLBL (Europos Mėgėjų Krepšinio Lygos) turas. Jame kaip jau įprasta dalyvavo ir VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS rinktinė. Specialiai Jums ir vėl suteikėme galimybę stebėti visų turo rungtynių REZULTATŲ KAITĄ GYVAI REALIU LAIKU, bei pranešėme šviežiausias naujienas iš VKL rinktinės stovyklos.

VKL RINKTINĖ - KKL RINKTINĖ 85 : 90.

Kaunas prieš Vilnių – lietuviškas derbis Saulkrasti kurortiniame miestelyje prie Rygos. Pirmosiose rungtynėse Kauno KKL rinktinė be didesnių rūpesčių įveikė krepšininkus iš Sankt Petersburgo, o VKL rinktinė šventė nesunkią pergalę prieš latvius.

Nuo pat rungtynių pradžios išryškėja Kauno komandos aukštaūgių pranašumas prieš vilniečių priekinę liniją. Rungtynių pradžia geriau susiklostė Kauno KKL rinktinei, kuri po Juliaus Okunevičiaus dvitaškio pabėga į priekį 12:4. Negana to vilniečiai įsivelia į nervų karą. Techninėmis pražangomis baudžiami K. Raginis ir T.Urbelionis. Sėkmė ir toliau lydi Kauną, nes kėlinio pabaigą D. Budginas smeigia tritaškį, o jo komanda pabėga – 30:21.

Antro ketvirčio pradžioje iniciatyvos Vilniaus komandoje imasi etatinis „Sadolin“ lyderis E. Varpiotas, po kurio penkių iš eilės taškų skirtumas mažėja, tačiau skylė gynyboje neleidžia VKL rinktinei atsitiesti. Kauno komanda sėkmingai karaliauja po vilniečių krepšiu ir į pertrauką išeina turėdama dviženklę persvarą – 59:47. Tuom VKL rinktinės bėdos nesibaigia. Dar nesibaigus antrajam kėlinukui, rinktinės „bokštas“ Artūras Pukys užsidirba penktąją pražangą ir yra priverstas palikti aikštelę, tad VKL rinktinė lieka vos su vienu tikru vidurio puolėju kovos lauke.

Trečiojo ketvirčio pradžia – tęsinys pirmųjų dviejų. VKL rinktinė užsidirba dvi greitas pražangas gindamasi savo aikštės pusėje, o kaunietis Arūnas Giedraitis galingu dėjimu niokoja VKL baudos aikštelės prieigas. Komanda psichologiškai atsitiesia ketvirčio antroje pusėje, po K. Raginio dėjimo, kuris sumažina kauniečių persvarą iki vienženklės – 68:62.

Ketvirto kėlinuko pradžioje Kauno komanda greitai atstato dviženklį pranašumą. Po trijų minučių apylygės kovos Karolis Raginis pagaliau pelno keturis taškus iš eilės ir dar kartą atstato intrigą rungtynėse – 79:73. Kitoje atakoje kauniečiai grubiai suklysta, o K.Raginis smeigia dar viena tritaškį, po kurio – 80:78. Tačiau netrukus pagrindinis VKL įžaidėjas D. Aukštuolis gauna penktą pražangą puolime. Tai jau trečiasis VKL rinktinės starto penketo žaidėjas priverstas palikti aikštelę anksčiau laiko. Iki rungtynių finalinės sirenos likus 14 sekundžių Kaunas priekyje - 88:85. Tačiau vilniečiai apmaudžiai klysta prarasdami kamuolį paskutinės atakos metu, taip galutinai susikomplikuodami padėtį iškovoti abi pergales Latvijoje. 90:85 – dramatišką pergalę iškovoja Kauno KKL rinktinė.

LBAL (Ryga, Latvija) - VKL RINKTINĖ 73 : 113.

Pirmąsias dienos rungtynes latviai pralaimėjo ukrainiečiams, todėl jiems ši pergalė itin reikalinga.

VKL rinktinė rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Deividas Aukštuolis (Fokus Pica), Šarūnas Žala (SPA), Karolis Raginis (Tegra), Rokas Garlauskas (SK Nemenčinė) ir Edvardas Varpiotas (Sadolin). Kaip ir buvo tikimasi, nuo pat pradžių šeimininkai kibo lietuviams į atlapus. Pirmoji taškų sąskaitą rungtynėse atidarė VKL rinktinė – greitoje atakoje pasižymėjo Karolis Raginis.Netrukus du dvitaškius pataiko kapitonu išrinktas Rokas Garlauskas ir rezultatas jau - 6:2.Tačiau netrukus tritaškį ir dvitaškį su bauda pataikę rygiečiai pirmą kartą persveria rezultatą savo naudai - 10:12. Kėlinio pabaigoje du tritaškius pataiko Šarūnas Žala ir vėl pakreipia svarstyklių pusę VKL rinktinės naudai - 20:22. Pirmąjį ketvirtį tritaškiu užbaigia Deividas Aukštuolis - 29:22.

Antrajame ketvirtyje Viniaus komanda ir toliau nemažina apsukų, greitomis atakomis rinkdama lengvus taškus. Jau antrąją kėlinio minutę VKL rinktinės strategas Anton Sventickij į aikštę meta jauniausius rinktinės žaidėjus Povilą Vilką ir Luką Poniškaitį. Ir toliau šeimininkus tolimais metimais terorizuoja Š. Žala, po kurio jau trečios tritaškės bombos - 31:46. Puikiai tritaškius pataikanti Vilniaus VKL rinktinė laimi ir antrąjį kėlinuką - 37:52.

Trečiajame ketvirtyje VKL rinktinė pagerina žaidimą gynyboje, tačiau vis rečiau pavyksta greitos atakos. Trumpą taškų badą nutraukia rezultatyvus Deivido Aukštuolio perdavimas „ant lėkštutės“ Artūrui Pukiui, kuriam beliko pelnyti taškus - 49:67. Po to seka ir L. Poniškaičio perdavimas P. Vilkui. Šis netrukus baudos metimais atidaro savo taškų kraitį Europos mėgėjų krepšinio lygos rungtynėse.

Lemiamame kėlinuke varžovai pajunta, kad vilniečių nebepavys ir nuleidžia rankas. Tuo tarpu VKL rinktinėje vieną po kito dvitaškius renka Tomas Urbelionis, kuris tampa rezultatyviausiu komandos žaidėju. Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms, K. Raginis trečiuoju sėkmingu bandymu drebina varžovų lanką dėjimu – 66:97. Šimtąjį tašką vilniečiams tritaškiu pelno vyriausias komandos krepšininkas Julius Lisauskas. VKL rinktinė mačą pabaigia sau būdingu stiliumi - taikliu metimu aidint finalinei rungtynių sirenai – šį kartą paskutinio metimo autorius Lukas Poniškaitis, pataikęs tritaškį iš devynių metrų atstumo.

VKL rinktinė: Tomas Urbelionis 23 tšk (9/10 dvit), Rokas Garlauskas 21, Karolis Raginis 15, Deividas Aukštuolis 13 (4 rez. perdav), Šarūnas Žala 12, Edvardas Varpiotas 8 (13 atk.kam), Povilas Vilkas 8, Lukas Poniškaitis ir Artūras Pukys – 5, Julius Lisauskas – 3.

2011 gruodžio 2 d., penktadienis 19:09. Skaityta: 1158
© 2011 Tarptautinė Mėgėjų Krepšinio Lyga. Visos teisės saugomos. Sukūrė: Netas.eu